Tylko teraz! Nasze bestsellery nawet 25% taniej przez

Najlepsze majtki na nietrzymanie moczu?

Nietrzymanie moczu to problem dotykający znacznej ilości osób. Dotyczy zwłaszcza kobiet, których układ moczowy i mięśnie miednicy zmieniają się z wiekiem oraz po przebytym porodzie. Obecnie istnieje duży wybór bielizny na nietrzymanie moczu, jednak majtki chłonne tego typu zwykle nie są dopracowane pod kątem wizualnym. Każda z nas chciałaby czuć się pewnie i wygodnie pomimo wieku.

Dlaczego warto wybrać majtki menstruacyjne na problemy z nietrzymaniem moczu?

Nasza bielizna menstruacyjna to najlesze rozwiązanie jakie możesz sobie zapewnić, jeżeli borykasz się z problemem nietrzymania moczu. Dlaczego?

  • Majtki są zaprojektowane estetycznie, dzięki czemu zawsze czujesz się pewna siebie.
  • Zawierają antybakteryjny eukaliptus, który zadba o Twoje zdrowie.
  • Możesz ich używać przez kilka lat.
  • Ich techonologia eliminuje powstawanie brzydkiego zapachu.
  • Są niesamowicie chłonne nie tylko w trakcie miesiączki, ale również w przypadku wchłaniania innych płynów.

Co kryje nasza bielizna?

majtki menstruacyjne sis - warstwy

1.

Bawełna - chłonna bawełna z certyfikatem OEKO-TEX pochłania całą krew sama pozostając sucha. Jest delikatna dla skóry, całkowicie bezpieczna oraz naturalna. Nie powoduje odparzeń, ani alergii.

2.

Eukaliptus - absorbujący eukaliptus pochłania całą krew i zapobiega powstawaniu infekcji dzięki swoim właściwościom bakteriobójczym. To najważniejszy element naszej bielizny, który gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Dzięki niemu możesz czuć się bezpiecznie i świeżo.

3.

PUL - materiał ten to wodoszczelna tkanina, która zapewni Ci brak przecieków. Oddziela eukaliptus od warstwy zewnętrznej. PUL, którego używamy to materiał najwyższej jakości, nie zatrzymuje ciepła i jest paroprzepuszczalny, dzięki czemu płyn zostaje w środku, a ciepło odprowadzane jest na zewnątrz.

4.

Wykończenie - tkanina, którą wykończone są nasze majtki to najwyższej jakości materiał, mocny, elastyczny i odporny na zabrudzenia. Jest rozciągliwy oraz dobrze dopasowuje się do kształtów Twojego ciała, nie ograniczając ruchów. Nasz materiał na wykończenie jest nie tylko wygodny i praktyczny, ale również świetnie się prezentuje!

Zobacz naszą bieliznę

Dowiedz się więcej

W którym modelu się zakochasz?