Dziękujemy za wspólne dwa lata i nominację do tytułu Kobiecej Marki Roku 2022

Bielizna menstruacyjna

Jak to działa?

Majtki menstruacyjne Sis Underwear Majtki menstruacyjne Sis Underwear

Bielizna menstruacyjna to wielorazowy środek higieniczny, który możesz stosować w trakcie okresu, ale również w połogu lub przy problemach z nietrzymaniem moczu.

Zakładasz je jak normalne majtki, następnie pierzesz i używasz ponownie. Cały proces jest bezpieczny i higieniczny dzięki warstwie oddzielającej krew od ciała oraz przebadanym technologiom zastosowanym w materiałach. Korzystanie z bielizny menstruacyjnej można opisać w 3 krokach:

Pierwsze użycie

Przed pierwszym użyciem wypierz swoje nowe majtki menstruacyjne w zimnej wodzie, aby bawełna nabrała odpowiedniej chłonności. Następnie dobrze je dobrze wysusz, aby w warstwie chłonnej nie było wilgoci.

Do dzieła!

Załóż je i zapomnij, że masz okres. W naszych majtkach menstruacyjnych możesz chodzić cały dzień lub noc (przy standardowym krwawieniu), jednak staraj się nie przekraczać 12 godzin.

Co dalej?

Po użyciu dokładnie wypłucz bieliznę pod zimną wodą. Gdy pozbędziesz się krwi, wypierz je ręcznie lub w pralce z dodatkiem środków antybakteryjnych lub naturalnych środków do prania (bez gliceryny).

gwarancja higieny i bezpieczeństwa

Kluczem do naszego sukcesu jest rewolucyjny eukaliptus znajdujący się w naszej bieliźnie. To ekologiczna, w pełni biodegradowalna tkanina wykonana w stu procentach z pulpy drzewnej.

Na każdym etapie produkcji przykłada się wielką wagę do zachowania jego naturalnych właściwości, a to one są kluczem do naszego sukcesu.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Chłonność 7 razy większa od bawełny

Nasz eukaliptus może wchłonąć ogromne ilości krwi, co nie jest odczuwalne, bo przez cały ten czas pozostaje suchy, a wilgoć odkłada się w włóknie materiału za pomocą sieci submikroskopowych.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Skuteczny zabójca brzydkiego zapachu

Krew, ani ciało będące w kontakcie z eukaliptusem nie zacznie brzydko pachnieć, ponieważ dzięki zawartym w nim nanofibrylom rozmnaża się na nim 2000 razy mniej bakterii, niż na zwykłym materiale.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Nie straszna mu żadna temperatura

Eukaliptus znakomicie radzi sobie z utrzymaniem chłodnej temperatury, dzięki zdolności absorbcji wilgoci. Zapewni chłód i suchość nawet w upalne dni, a do tego odprowadzi powietrze na zewnątrz zapobiegając odparzeniom.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Ekologiczny, odnawialny, bezpieczny

Eukaliptus jest 10 razy bardziej ekologiczny od bawełny, ponieważ do jego produkcji wykorzystuje się 20% mniej wody. W procesie produkcyjnym nie stosuje się pescytydów, ani syntetycznych rozpuszczalników.

Pełny skład

majtki menstruacyjne sis - warstwy

1

Bawełna

Bawełna 100%

Chłonna bawełna z certyfikatem OEKO-TEX® pochłania całą krew sama pozostając sucha. Jest delikatna dla skóry, całkowicie bezpieczna oraz naturalna. Nie powoduje odparzeń, ani alergii.

2

Eukaliptus

Eukaliptus 80% / Poliester 20%

Absorbujący eukaliptus TENCEL™ pochłania całą krew i zapobiega powstawaniu infekcji dzięki swoim właściwościom bakteriobójczym.

3

PUL

Poliester 100%

Materiał PUL to wodoszczelna tkanina, która zapewni Ci brak przecieków. PUL, którego używamy to materiał najwyższej jakości, nie zatrzymuje ciepła i jest paroprzepuszczalny, dzięki czemu płyn zostaje w środku, a ciepło odprowadzane jest na zewnątrz.

4

warstwa zewnętrzna

Nylon 80% / Elastan 20%

Tkanina, którą wykończone są majtki menstruacyjne Sis to najwyższej jakości materiał, mocny, elastyczny i odporny na zabrudzenia. Jest rozciągliwy oraz dobrze dopasowuje się do kształtów Twojego ciała, nie ograniczając ruchów. Nasz materiał na wykończenie jest nie tylko wygodny i praktyczny, ale również świetnie się prezentuje!

Nasza bielizna jest tak skonstruowana, że skutecznie pochłania całą krew, a technologia TENCEL™ w warstwie chłonnej zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i brak brzydkiego zapachu. Krew nie styka się z Twoim ciałem, pozostaje w drugiej warstwie majtek, a Ty czujesz się cały czas sucho i świeżo.