Tylko teraz! Nasze bestsellery nawet 25% taniej przez

Bielizna menstruacyjna

Jak to działa?

Majtki menstruacyjne Sis Underwear Majtki menstruacyjne Sis Underwear

Bielizna menstruacyjna to wielorazowy środek higieniczny, który możesz stosować w trakcie okresu, połogu i przy problemach z nietrzymaniem moczu.

Zakładasz je jak normalne majtki, następnie pierzesz i używasz ponownie. Cały proces jest w pełni bezpieczny i higieniczny.

Dzięki warstwie oddzielającej krew od ciała oraz przebadanym technologiom możesz być pewna skuteczności działania.

Korzystanie z bielizny menstruacyjnej można opisać w 3 krokach:

Pierwsze użycie

Przed pierwszym użyciem wypierz swoje nowe majtki menstruacyjne w zimnej wodzie. Bawełna nabierze odpowiedniej chłonności. Następnie dobrze je wysusz, aby w warstwie chłonnej nie było wilgoci.

Do dzieła!

Załóż je i zapomnij, że masz okres. W naszych majtkach menstruacyjnych możesz chodzić cały dzień lub noc (przy standardowym krwawieniu). Staraj się jednak nie przekraczać 12 godzin.

Co dalej?

Po użyciu dokładnie wypłucz bieliznę pod zimną wodą. Gdy pozbędziesz się krwi, wypierz je ręcznie lub w pralce. Użyj dodatkowych środków antybakteryjnych lub naturalnych środków do prania (bez gliceryny).

gwarancja higieny i bezpieczeństwa

Kluczem do naszego sukcesu jest rewolucyjny eukaliptus znajdujący się w naszej bieliźnie. To ekologiczna, w pełni biodegradowalna tkanina wykonana w stu procentach z pulpy drzewnej.

Na każdym etapie produkcji przykłada się wielką wagę do zachowania jego naturalnych właściwości, a to one są kluczem do naszego sukcesu.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Chłonność 7 razy większa od bawełny

Nasz eukaliptus może wchłonąć ogromne ilości krwi, co nie jest odczuwalne, bo przez cały ten czas pozostaje suchy, a wilgoć odkłada się w włóknach materiału za pomocą sieci submikroskopowych.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Skuteczny zabójca brzydkiego zapachu

Ani krew, ani ciało będące w kontakcie z eukaliptusem nie zacznie brzydko pachnieć, ponieważ dzięki zawartym w nim nanofibrylom rozmnaża się na nim 2000 razy mniej bakterii, niż na zwykłym materiale.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Nie straszna mu żadna temperatura

Eukaliptus znakomicie radzi sobie z utrzymaniem chłodnej temperatury dzięki zdolności absorbcji wilgoci. Zapewni chłód i suchość nawet w upalne dni, a do tego odprowadzi powietrze na zewnątrz, zapobiegając odparzeniom.

Majtki menstruacyjne - eukaliptus

Ekologiczny, odnawialny, bezpieczny

Eukaliptus jest 10 razy bardziej ekologiczny od bawełny, ponieważ do jego produkcji wykorzystuje się 20% mniej wody. W procesie produkcyjnym nie stosuje się pescytydów, ani syntetycznych rozpuszczalników.

Pełny skład

majtki menstruacyjne sis - warstwy

1

Bawełna

Bawełna 100%

Chłonna bawełna z certyfikatem OEKO-TEX® pochłania całą krew sama pozostając sucha. Jest delikatna dla skóry, całkowicie bezpieczna oraz naturalna. Nie powoduje odparzeń, ani alergii.

2

Eukaliptus

Eukaliptus 80% / Poliester 20%

Absorbujący eukaliptus pochłania całą krew i zapobiega powstawaniu infekcji dzięki swoim właściwościom bakteriobójczym.

3

PUL

Poliester 100%

Materiał PUL to wodoszczelna tkanina, która zapewni Ci brak przecieków. PUL, którego używamy to materiał najwyższej jakości, nie zatrzymuje ciepła i jest paroprzepuszczalny, dzięki czemu płyn zostaje w środku, a ciepło odprowadzane jest na zewnątrz.

4

warstwa zewnętrzna

Nylon 80% / Elastan 20%

Tkanina, którą wykończone są majtki menstruacyjne Sis to najwyższej jakości materiał, mocny, elastyczny i odporny na zabrudzenia. Jest rozciągliwy oraz dobrze dopasowuje się do kształtów Twojego ciała, nie ograniczając ruchów. Nasz materiał na wykończenie jest nie tylko wygodny i praktyczny, ale również świetnie się prezentuje!

Nasza bielizna menstruacyjna jest tak skonstruowana, że skutecznie pochłania całą krew, a technologia w warstwie chłonnej zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i brak brzydkiego zapachu. Krew nie styka się z Twoim ciałem, pozostaje w drugiej warstwie majtek, a Ty czujesz się cały czas sucho i świeżo.

czy to na pewno higieniczne?

Zobacz, dlaczego korzystanie z naszej bielizny jest higieniczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia:

Majtki menstruacyjne Sis Underwear
aktywne technologie

Nasz eukaliptus tencel to rewolucyjny materiał nowej generacji o udowodnionym działaniu antybakteryjnym. Posiada niezwykłe zdolności chłonne dzięki hydrofilowym nanowłóknom oraz aktywnie reguluje temperaturę i utrzymuje stały chłód.

Majtki menstruacyjne Sis Underwear
Żadnych bakterii

Krew menstruacyjna nie zawiera zarazków, ani toksyn. Nanowłókna eukaliptusa uniemożliwiają rozwój groźnych dla zdrowia bakterii. Krew w naszej bieliźnie pozostaje bezpieczna i nie "kisi się" nawet po kilkunastu godzinach noszenia.

Majtki menstruacyjne Sis Underwear
Certyfikat bezpieczeństwa

Wszystkie nasze materiały przeszły testy humanoekologiczne potwierdzające brak szkodliwych substancji takich jak pestycydy (które znajdują się w podpaskach), gwarantujące całkowite bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą, nawet alergiczną i wrażliwą.

Majtki menstruacyjne Sis Underwear
Dokładnie przebadane

Przed wprowadzeniem na rynek naszej bielizny przeprowadziliśmy wielomiesięczne testy z ochotniczkami, potwiedzające skuteczność naszej bielizny, chłonność zachowaną nawet po długim okresie stosowania oraz zerowe ryzyko infekcji.