Dziękujemy za wspólne dwa lata i nominację do tytułu Kobiecej Marki Roku 2022

Bielizna menstruacyjna

Dlaczego warto?

Majtki menstruacyjne Sis Underwear Majtki menstruacyjne Sis Underwear

Dlaczego warto wybrać bieliznę menstruacyjną Sis?

Majtki menstruacyjne baza wiedzy

Komfort, jakiego nie znałaś

Z nami zapomnisz o odparzeniach, dyskomforcie i podrażnieniach w trakcie okresu. Uwolnisz się od nawracających infekcji powodowanych przez podpaski i tampony. Pozbędziesz się ciągłego stresu o przeciekanie w trakcie okresu zarówno w dzień, jak i w nocy. Twoje zadowolenie, komfort i bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Oszczędność 2000 zł

Około 3000 zł wydasz w ciągu 5 lat, jeżeli Twój okres trwa 5 dni i jest średnio obfity, a Ty wybierasz podpaski średniej jakości popularnych marek. 5 par naszych najdroższych majtek kosztuje 1000 zł bez zniżek, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporą sumę i zapomnieć o kupowaniu podpasek lub tamponów co miesiąc.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Jedna para naszych majtek jest chłonna jak kilka tamponów, a warstwa absorbująca rozciąga się aż na Twoje plecy, co gwarantuje brak przeciekania, niezależnie od pozycji, w której się znajdujesz. Majtki Sis produkujemy z materiałów europejskiego pochodzenia, które zostały dokładnie przebadane i przeszły testy humanoekologiczne potwierdzające brak szkodliwych substancji takich jak pestycydy (które znajdują się w podpaskach), gwarantujące całkowite bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą, nawet alergiczną i wrażliwą.

Polska produkcja

Każdy etap produkcji bielizny Sis odbywa się w Polsce i jest przez nas starannie kontrolowany. Kupując u nas wspierasz lokalne biznesy i masz pewność co do jakości produktu i materiałów.

Ekologia

Majtki menstruacyjne Sis to produkt wielorazowy, który pomoże Ci ograniczyć zużycie plastiku. Twoje ciało pokocha nasz eukaliptus o wiele bardziej niż plastik znajdujący się w podpaskach. Nie tylko nasza bielizna jest eko, do jej pakowania używamy kartonowych pudełek nadających się do recyklingu, a nasze ulotki są w pełni biodegradowalne.

Brak ryzyka

Tylko u nas pierwszą zakupioną parę majtek menstruacyjnych możesz zwrócić po przetestowaniu w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy za zamówienie. Jesteśmy pewni jakości i skuteczności naszej bielizny.

Kupujesz – pomagasz!

Walczymy z ubóstwem menstruacyjnym! Za każde 20 sprzedanych par naszych majtek, przekazujemy jedną sztukę za darmo dla organizacji Akcja Menstruacja. Darmowe majtki menstruacyjne trafiają do potrzebujących, którzy nie mogą pozwolić sobie na samodzielny zakup podpasek i tamponów.