Bielizna menstruacyjna

Dlaczego warto?

Majtki menstruacyjne Sis Underwear Majtki menstruacyjne Sis Underwear

Dlaczego warto wybrać bieliznę menstruacyjną?

Majtki menstruacyjne baza wiedzy

Komfort, jakiego nie znałaś

Twoje zadowolenie i komfort w czasie okresu stawiamy na pierwszym miejscu. Z nami zapomnisz o dyskomforcie i problemach towarzyszących stosowaniu podpasek.

Oszczędność 2000 zł

Około 3000 zł wydasz w ciągu 5 lat, jeżeli Twój okres trwa 5 dni i jest średnio obfity, a Ty wybierasz podpaski średniej jakości popularnych marek. 5 par naszych najdroższych majtek kosztuje 1000 zł bez zniżek, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporą sumę i zapomnieć o kupowaniu podpasek lub tamponów co miesiąc.

Skuteczność

Jedna para naszych majtek jest chłonna jak kilka tamponów, a warstwa absorbująca rozciąga się aż na Twoje plecy, co gwarantuje brak przeciekania, niezależnie od pozycji, w której się znajdujesz.

Polska produkcja

Każdy etap produkcji bielizny Sis odbywa się w Polsce i jest przez nas starannie kontrolowany. Z nami nie musisz się obawiać o jakość materiałów i wykonania. Kupując u nas wspierasz lokalne biznesy.

Ekologia

Twoje ciało pokocha nasz eukaliptus o wiele bardziej niż plastik znajdujący się w podpaskach. Nie tylko nasza bielizna jest eko, do jej pakowania nie używamy plastiku i nawet nasze ulotki są w pełni biodegradowalne!

Bezpieczeństwo

Nasze majtki produkujemy z materiałów europejskiego pochodzenia, które zostały dokładnie przebadane i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i higieny. Zapomnisz o alergiach, odparzeniach, podrażnieniach skóry i infekcjach.

Kupujesz – pomagasz!

Walczymy z ubóstwem menstruacyjnym! Za każde 20 sprzedanych par naszych majtek, przekazujemy jedną sztukę za darmo dla organizacji Akcja Menstruacja. Darmowe majtki menstruacyjne trafiają do potrzebujących, którzy nie mogą pozwolić sobie na samodzielny zakup podpasek i tamponów.