Tylko teraz! Nasze bestsellery nawet 25% taniej przez

Bielizna menstruacyjna

Dlaczego warto?

Majtki menstruacyjne Sis Underwear Majtki menstruacyjne Sis Underwear

Zobacz, dlaczego warto wybrać naszą bieliznę

Majtki menstruacyjne baza wiedzy

Zaznasz komfortu

Zapomnij o odparzeniach, dyskomforcie i podrażnieniach w trakcie okresu. Uwolnij się od nawracających infekcji powodowanych przez podpaski i tampony. Pozbądź się ciągłego stresu o przeciekanie w trakcie okresu zarówno w dzień, jak i w nocy.

Oszczędność

Około 3000 zł wydasz w ciągu 5 lat, jeżeli Twój okres trwa 5 dni i jest średnio obfity, a Ty wybierasz podpaski popularnych marek. 5 par naszych majtek kupisz już za 700 zł i zapomnisz o dodatkowych wydatkach na co najmniej 5 lat.

Polska produkcja

Każdy etap produkcji bielizny Sis odbywa się w Polsce i jest przez nas starannie kontrolowany. Kupując u nas, wspierasz lokalne biznesy i masz pewność co do jakości produktu i materiałów.

Ekologia

Majtki menstruacyjne Sis to produkt wielorazowy, który pomoże Ci ograniczyć zużycie plastiku. Twoje ciało pokocha nasz eukaliptus o wiele bardziej niż plastik znajdujący się w podpaskach. Nie tylko nasza bielizna jest eko! Do jej pakowania używamy kartonowych pudełek nadających się do recyklingu, a nasze ulotki są w pełni biodegradowalne.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Jedna para naszych majtek jest chłonna jak kilka tamponów, a warstwa absorbująca rozciąga się aż na Twoje plecy, co gwarantuje brak przeciekania, niezależnie od pozycji, w której się znajdujesz. Majtki Sis produkujemy z materiałów europejskiego pochodzenia, które zostały dokładnie przebadane - gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą, nawet alergiczną i wrażliwą.