Tylko teraz! Nasze bestsellery nawet 25% taniej przez

O nas

Kim jesteśmy?

Markę Sis Underwear stworzyła dwójka szaleńców: Klaudia i William. Kilka lat temu wpadł nam do głowy nietypowy pomysł – stworzenie pierwszych majtek menstruacyjnych polskiej produkcji i przeprowadzenie w kraju okresowej rewolucji. Rok 2020 upłynął nam na testowaniu, sprawdzaniu i badaniu majtek menstruacyjnych. Przeprowadziliśmy liczne testy z kobietami, a następnie, na podstawie ich wyników, ulepszaliśmy nasze majtki, aby były idealne w każdym calu.

Misja

Naszym głównym celem jest poprawa komfortu i jakości życia kobiet. Nie zgadzamy się na zrobienie z okresu tabu: wyrzucanie go z przestrzeni publicznej i ukrywanie pod „płaszczykiem wstydu”. Wierzymy, że kobiety zawsze muszą mieć wybór – nie powinny być skazane na podpaski i tampony, które mogą im szkodzić oraz pogłębiać dyskomfort podczas okresu. Pokazujemy, że ekologiczny zamiennik podpasek i tamponów nie wiąże się z wyrzeczeniami oraz utratą komfortu, a wręcz przeciwnie. Majtki menstruacyjne są wygodne i stylowe - mogą być seksowne, sportowe, klasyczne - w zależności od preferencji kobiet.

Dla kogo tworzymy?

Bieliznę menstruacyjną stworzyliśmy dla osób, które chcą, aby każdy ich dzień był maksymalnie komfortowy, nie boją się sięgać po luksusowe produkty, są otwarte na nowe rozwiązania. Nasza technologia sprawdzi się również u osób uczulonych na podpaski/tampony, kobiet po porodzie oraz mających problem z nietrzymaniem moczu, które nie chcą rezygnować z radości życia z powodu swoich dolegliwości.

Oś czasu

Zobacz, jak wyglądała nasza droga do miejsca, w którym znajdujemy się teraz.

  • Rodzi się pomysł na stworzenie majtek menstruacyjnych polskiej produkcji
  • Research tematu i poznanie istniejących rozwiązań. Dążenie do stworzenia "majtek idealnych"
  • Nawiązanie współpracy z francuską projektanktą mody Armandine Armand
  • Wybór materiałów i pierwsze testy chłonności warstwy absorbującej
  • Początek współpracy z polską szwalnią i pierwsze prototypy majtek menstruacyjnych
  • Rozpoczęcie testów na naszych dzielnych ochotniczkach
  • START SKLEPU!