Tylko teraz! Nasze bestsellery nawet 25% taniej przez

Promocje i rabaty na majtki menstruacyjne Sis

W sklepie Sis Underwear przewidujemy promocje takie jak kody rabatowe, zniżki na wielopaki oraz od czasu do czasu promocje polegające na czasowym obniżeniu cen dla wszystkich/części produktów.Kody rabatowe działają dla zamówień z jednym lub dwoma produktami.

Na swoje pierwsze zamówienie zawsze możesz otrzymać 10% rabatu z kodem - MojePierwszeSis10. Obecni klienci (subskrybenci naszego newslettera) mogą również uzyskać specjalne kody rabatowe na swoje kolejne zakupy, które przesyłamy mailowo. Poza tym podczas trwania innych kampanii promocyjnych mogą również pojawić się kody zniżkowe do wykorzystania w sklepie.Zniżka na wielopaki czyli "pakiet premium" jest to stały rabat w naszym sklepie, który wynosi 15% zniżki przy zakupie 3 lub więcej sztuk. W okresach promocyjnych zniżka ta może ulec tymczasowemu wyłączeniu, lub powiększeniu. Ze względów techincznych nie działają do nich kody rabatowe.Wyprzedaże (obniżanie cen produktów bez potrzeby użycia kodu) okazyjnie pojawiają się w naszym sklepie, na ten czas mogą (ale nie muszą) być wyłączone wszystkie kody rabatowe i promocje na wielopaki. Wyprzedaże mają konkretnie określony czas trwania.

W przypadku pytań związanych z systemem promocji pamiętaj, że zawsze możesz napisać do nas na Facebooku lub przez formularz.

promocja promocje zniżki kody rabatowe bonusy vouchery wyprzedaż pakiety zasady promocji znizek wyprzedazy