Tylko teraz! Nasze bestsellery nawet 25% taniej przez

Jak dbać o majtki menstruacyjne?

Sis Underwear Majtki Menstruacyjne


Jak dbać o majtki menstruacyjne? Nasze wskazówki.

Czy wiesz, że majtki menstruacyjne Sis możesz używać około 5-7 lat, jednorazowo nawet przez 12 godzin? To nie tylko wygoda ale i oszczędność. Materiały, które wybraliśmy do stworzenia majtek Sis zostały starannie wyselekcjonowane i są najlepszej możliwej jakości, jednak przy niewłaściwym dbaniu o nie mogą one zniszczyć się dużo szybciej. Poznaj nasze wskazówki jak dbać o majtki menstruacyjne Sis, żeby cieszyć się nimi jeszcze dłużej!

Po pierwsze - pranie

Wskazówka! Przed pierwszym użyciem namocz swoje majtki w zimnej wodzie przez 20 minut lub wypierz je zgodnie z poniższą instrukcją. Dzięki temu bawełna nabierze odpowiedniej chłonności.

Pamiętaj, nigdy nie pierz majtek Sis w większej temperaturze niż 30 stopni! Pierz je ręcznie (w zimnej wodzie) lub w pralce na trybie prania ręcznego. Najlepszym i rekomendowanym przez nas sposobem jest najpierw wypłukanie krwi pod zlewem w zimnej wodzie, a następnie wypranie w pralce (używaj wyłącznie łagodnych środków do prania).

Uważaj, żeby nie prać swoich majtek menstruacyjnych z innymi ubraniami posiadającymi metalowe/ostre elementy, np. suwak. Posiadaczkom majtek Sexy Sis radzimy również nie prać ich z białymi elementami odzieży - mogą odrobinę farbować :)

Po drugie - suszenie

Nigdy nie susz majtek menstruacyjnych w suszarce, nie używaj funkcji suszenia w pralce, nie susz ich suszarką do włosów oraz nie kładź na gorącym kaloryferze. Najlepszym sposobem suszenia jest delikatne rozprostowanie/rozciągnięcie materiału w rękach i pozostawieniu w suchym miejscu na czas wysychania. Oczywiście w słoneczne dni możesz wystawiać majtki menstruacyjne Sis na działanie promieni słonecznych.

Po trzecie - przechowywanie

Majtki menstruacyjne Sis możesz przechowywać tak, jak normalną bieliznę. Uważaj jednak, żeby nie zwijać ich w kulkę i aby nie narażać warstwy absorbującej na pozostanie w nienaturalnym kształcie na zbyt długo (na przykład zgiętej w pół).

Reasumując

Nie wystawiaj majtek menstruacyjnych na działanie wysokiej temperatury, która może osłabić działanie warstwy absorbującej. Przy stosowaniu się do powyższych zasad gwarantujemy, że majtki posłużą Ci conajmniej 5 kolejnych lat.